Oznámení / Kontakt

Vítejte!

Jmenuji se Adam Karaba a focení se věnuji bez mála 20 let. Jsem perfekcionalista, který si rád hraje s každou vaší fotkou dokud není perfektní. Fotku nedám z ruky, dokud si nejsem 100% jistý, že je dokonalá. Nejvíce mi záleží na tom, aby z fotky vyzařovaly emoce. Rád fotím chvíle štěstí a pohody, na které si mě většinou zvete. Takový okamžik je pro mě obrovská zodpovědnost a zároveň pocta, že zrovna já jsem ten, který prošel vaším výběrovým řízením.

Tady je pár otázek, které Vás zajímají:

1) Jak dlouho fotím?

Focení jsem se začal věnovat před 18 lety, kdy jsem si koupil první zrcadlovku a začal zkoumat možnosti fotografie. Za ty léta jsem vyzkoušel spoustu fotoaparátů, objektivů a další techniky, kterou při focení používám. Dosáhl jsem tak osobní spokojenosti a ideálního řešení pro moji tvorbu. Aktuálně používám profesionální techniku značky Nikon, která je momentálně TOP na trhu. Kvalitní fotografie si žádají kvalitní techniku :)

2) Zkušenosti z focením?

Jak už jsem uvedl v předchozím bodu, fotím již řadu let a za tu dobu jsem nafotil spoustu snímků různých typů. Portrétní a reklamní fotografie, focení svateb, akcí, módních přehlídek a dalších odvětví.

3) Proč si mě máte vybrat na focení vaší svatby?

Se svatbami mám velké zkušenosti, chovám se přátelsky, přirozeně a profesionálně. Zajímám se o to, co se mým klientům líbí a podle toho fotky následně upravuji. Nafotil jsem již desítky svateb a neměl jsem ani jeden negativní ohlas. Při focení nepociťuji žádný stres ani nejistotu, protože vím dobře, co mám dělat a s každou situací si vždy poradím.

4) Kolik upravených fotek od Vás dostaneme a kolik času úpravy zaberou?

Vždy se snažím z celého focení vybrat ty nejlepší snímky, na kterých vypadají klienti nejlépe. Tyto vybrané fotky Vám upravím všechny. Dostanete ode mě tedy maximální počet upravených fotografií na kterých budete vypadat pěkně. Upravám věnuji spoustu času, takže samotné focení je pro mě jen začátek. Pro představu : Jeden svatební den = cca 6 dní úprav ( cca 300 upravených fotek ).

5) Kde fotíte, máte nějaký ateliér?

K dispozici mám domácí ateliér ( zdarma ) a možnost pronajatého ateliéru na Praze 4 ( + cena za pronájem ). Samozřejmě venkovní focení není problém, mám k dispozici přenosná světla, které vezmu kamkoliv ( pokud půjde o reklamní fotografii velké produkce, objednávám osvětlovače s technikou ).

6) Ceny za focení?  

Většina fotografů si na své stránky píše ceníky a různé cenové balíčky. Pro mě je to jiné, každou zakázku chci naceňovat individuálně. Dokážu odhadnout množství práce a od toho Vám nabídnu cenu.

Pokud jsem Vás zaujal, ozvěte se a vše se domluví konkrétně. Kontaktovat mě můžete přes Facebook nebo formulář níže.

Zpět na do mé galerie fotografií ZDE

Prosím opravte formulář

vyžadováno *